Jazykové kurzy pre študentov ako aj deti či dospelých v nemeckom, anglickom a ruskom jazyku. Dlhodobé kurzy sú poskytované pre jednotlivcov, v prípade záujmu aj pre skupinu viacerých osôb. Základná cena kurzov sa líši vzhľadom na počet hodín.

Jazykové kurzy sa poskytujú v dvoch formách :                      

  •                          základný balík  = 1 x 60 min. jedenkrát do týždňa
  •                          rozšírený balík = 1 x 60 min.  trikrát do týždňa

pričom sám študent si určí , aká forma a ktoré dni mu na výučby vyhovujú

Jazykové školenia a vzdelávanie pre zamestnancov slovenských spoločností a medzinárodných firiem v potrebnej oblasti. Školenia zamestnancov je možné vykonávať v priestoroch podniku. Jazykové kurzy pre zamestnancov v oblasti potrebnej terminológie.

Maturitná skúška už nebude problémom, doučovanie v troch jazykoch s prihliadaním na gramatiku a konverzácie v cudzom jazyku, Vás pripraví a Vy všetko zvládnete bez problémov.

Pre firmy je dostupná možnosť skupinovej výučby v požadovanom  jazyku, pričom sa kladie dôraz na odbornosť a vopred dohodnutú firemnú terminológiu.

Pripravte sa na prijímací pohovor, či prácu v zahraničí. Jazykové kurzy zaoberajúce sa základnými jazykovými znalosťami potrebnými na prijatie do zamestnania Vás dokonale pripravia.

  • Pri výučbe je možné využívať vlastné učebné materiály, pričom sa zhodnotí ich vhodnosť použitie s ohľadom na Vami požadovaný cieľ štúdia
  • Možnosť online výučby cez Skype
  • Na to aby ste vedeli lepšie ohodnotiť svoje vedomosti  a dokázali si správne zvoliť cieľové znalosti z jazyka – úvodná hodina ZDARMA! 
  • Bezplatné odporučenie vhodnej literatúry